Szukasz konkretnej rośliny?

Nasza firma

Kim jesteśmy


Firma Haubitz-Polska Sp z o.o. działa na polskim rynku już od 1999 roku dbając o doskonałą jakość produktów i zadowolenie swoich klientów.

Podstawowe grupy produktów w naszej ofercie to sadzonki, siewki i nasiona roślin rabatowo-balkonowych, bylin, sadzonki poinsecji, cyklamena, hortensji, a w ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o półprodukty różnych roślin. Aby zapewnić Państwu dostawę towaru na najwyższym poziomie, korzystamy z usług logistycznych firmy Plantivia, która specjalizuje się m.in. w dostawie sadzonek i świeżych towarów.

Naszymi partnerami handlowymi są największe firmy ogrodnicze i hodowlane z takich krajów jak: Polska, Niemcy, Holandia, Belgia oraz Włochy co owocuje wprowadzanymi corocznie licznymi nowościami na polski rynek kwiaciarski, a wiedzą zdobytą w tak licznych kontaktach dzielimy się z Państwem organizując liczne szkolenia w kraju i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznani a się z ofertą naszej firmy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi pracownikami w biurze lub w terenie.

Adres

Haubitz-Polska Sp. z o.o.
ul. Lotnicza 8A
55-050 Mirosławice
tel +48 71 3902043
fax +48 71 3902060