Zmień język:
PL
EN
RU

Firma Haubitz-Polska Sp z o.o. działa na polskim rynku już od 1999 roku dbając o doskonałą jakość produktów i zadowolenie swoich klientów.

Podstawowe grupy produktów w naszej ofercie to sadzonki, siewki i nasiona roślin rabatowo-balkonowych, bylin, sadzonki poinsecji, cyklamena, hortensji, a w ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o półprodukty różnych roślin.

Naszymi partnerami handlowymi są największe firmy ogrodnicze i hodowlane z takich krajów jak: Polska, Niemcy, Holandia, Belgia oraz Włochy co owocuje wprowadzanymi corocznie licznymi nowościami na polski rynek kwiaciarski, a wiedzą zdobytą w tak licznych kontaktach dzielimy się z Państwem organizując liczne szkolenia w kraju i zagranicą.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznani a się z ofertą naszej firmy. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi pracownikami w biurze lub w terenie.

© 2014 Haubitz Polska Sp. z o.o. Powered by TOTORU s.c. Haubitz-Polska Sp. z o.o. ul. Lotnicza 8A; 55-050 Mirosławice tel +48 71 3902043 fax +48 71 3902060 Polityka prywatności