Zmień język:
PL
EN
RU

2018-12-04

 
 

Zieleń to Życie 2018

W dniach 30.08-01.09.2018 Haubitz-Polska uczestniczyła w Wystawie Zieleń to Życie.

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich pasjonatów różnorodności i urody roślin, które upiększają nasze otoczenie.

Wszystkich producentów roślin zapraszamy do dalszej współpracy, w miłej atmosferze z profesjonalną obsługą. Jesteśmy otwarci na zmiany i sugestie. Na bieżąco reagujemy na potrzeby nabywców. I tak w tegorocznej edycji wystawy postawiliśmy na królową roślin- różę.

Na stoisku zaprezentowano różnorodność odmian róż jak i warunki ich uprawy.

Dziękujemy wszystkim, którazy odwiedzili nasze stoisko, a Klientom życzymy  udanych przedsięwzięć biznesowych, pięknych roślin oraz zadowolenia z dotychczasowej współpracy.

W przyszłym roku chcielibyśmy cieszyć się z Państwem w związku z jubileuszem 20-lecia istnienia firmy.

Byliśmy, jewsteśmy i nadal będziemy do państwa dyspozycji przez kolejne lata.

 
 

2018-12-04

 
 

Gardenia 2018

Za nami XII edycja Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia w Poznaniu.

 

Po raz kolejny Haubitz-Polska sp. z o.o. przedstawiła swoją bogatą ofertę sprzedawanych produktów.

Jesteśmy firmą, która starannie dobiera oferowany asortyment, tak by w jak najlepszy sposób sprostać wymaganiom swoich Klientów.

Obecna edycja prezentowała w szczególności urodziwe hortensje, piękne sundaville

i szeroko pojętą ,,rabatówkę". Wiele osób skorzystało z porad  i uzyskało inforamację

o ofercie w zakresie traw, bylin i ziół.

 

Z każdym rokiem dokładamy wszelkich starań by nasza oferta trafiła w gusty i potrzeby naszych odbiorców.

Życząc sukcesów, zapraszamy do współpracy.

 
 

2017-10-10

 
 

Dni Otwarte Firmy "Złocień"

Za nami druga edycja Dni Otwartych Firmy „Złocień”, gdzie współorganizatorem był

Haubitz - Polska sp. z o.o. Motywem dominującym spotkania była chryzantema.

 

Kwiat co w kolorach jesieni,

pięknymi barwami się mieni.

Chryzantema złota, liliowa,

jesiennych ogrodów ozdoba.

 

Przedstawmy trochę statystyk.

* do prezentacji roślin wykorzystano powierzchnię ponad 500 m2

* zaprezentowano 275 odmian chryzantem,

* nowości stanowiły 129 odmian,

* gościło u nas ponad 130 gości z kraju i zagranicy

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wykłady pt. ,,Nowe odmiany w firmie Złocień", ,,Nowości nawożeniowe firmy ICL oraz prowadzony przez firmę Elsner PAC i Haubitz Polska wykład na temat ,,Pelargonie i kwiaty rabatowo-balkonowe".

W godzinach od 10.00 do 15.00 osoby zainteresowane mogły obejrzeć wystawione różnorodne odmiany chryzantem, wysłuchać wykładów, zapoznać się z publikacjami branżowymi czy wymienić się doświadczeniami w uprawie chryzantem oraz innych roślin.

Cała impreza przebiegała w miłej, niemalże rodzinnej atmosferze.

 
 

2017-08-31

 
 

Zieleń to Życie 2017

W tym roku miała miejsce jubileuszowa bo 25 edycja warszawskich targów,, Zieleń to życie". Mieliśmy okazję do ponownego spotkania i prezentacji naszej bogatej oferty handlowej.

W dniach 31.08-01.09.2017 producenci, importerzy, handlowcy z branży ogrodniczej z kraju i zagranicy przez trzy kolejne dni wymieniali swoje doświadczenia, prezentowali nowości, podziwiali oferty, pogłębiali swoją wiedzę.

Nasza spółka również i w tym roku miała na targach swoje stoisko. To tam w miłej, niemalże rodzinnej atmosferze spotykaliśmy się z naszymi wieloletnimi klientami, oferowaliśmy nowości handlowe, a osoby zainteresowane mogły uzyskać wyczerpującą informację na temat uprawy i pielęgnacji roślin.

W tegorocznej edycji zorganizowaliśmy seminarium poświęcone tematyce uprawy warzyw z uwzględnieniem odmian szlachetnych i ozdobnych producenta Hishtil..

Trzy dni minęły szybko, my się żegnamy.

Do zobaczenia za rok.

 
 

2017-02-22

 
 

Gardenia 2017

Luty, zimno, a my jak zawsze w gorącej atmosferze spotykamy się z naszymi wiernymi klientami i potencjalnymi nabywcami w Poznaniu na Targach Ogrodniczych Gardenia.

Ponownie Haubitz-Polska sp. z o.o. miała przyjemność wystawiać i prezentować swoją ofertę handlową na targach w dniach 22-23 luty 2017 roku. Ten czas to niemalże święto branży ogrodniczej. Nasza firma prezentowała ofertę roślin ozdobnych Róże, Clematisy,  Poinsecję, Hortensje czy w końcu Trawy, Rośliny rabatowe, Zioła. Nowością były warzywa te konsumpcyjne i ozdobne ( ogórki, pomidory, papryka).

Każdy mógł znaleźć coś interesującego, a nasi pracownicy służyli radą, doświadczeniem i  wiedzą niezbędną do produkcji.

Aby tradycji stało się zadość już dzisiaj zapraszamy do Poznania na kolejną edycję Gardenia 2018.

 
 

2016-09-01

 
 

Zieleń to Życie 2

Po raz kolejny uczestniczyliśmy w wystawie Zieleń to Życie, która odbyła się w dniach 1-3 września w Warszawie. Była to już 24 edycja, na której spotkało się 325 wystawców z całego świata, m.in. z Polski, Francji, Ameryki Płd a nawet Azji. Zieleń to Życie to najważniejsza tego typu impreza w Europie środkowo-wschodniej, na której podziwiać można było szeroką ofertę kwiatów ciętych, doniczkowych, dekoracji i akcesoriów florystycznych.

Na naszym stoisku skupiliśmy się głównie na zaprezentowaniu róż, goździków, traw oraz nowości – sadzonek warzyw takich jak ogórek i pomidor. Jak co roku nasi doświadczeni przedstawiciele służyli poradą w kwestii uprawy i pielęgnacji roślin.

Zapraszamy na kolejną wystawę już za rok.

 
 

2015-10-08

 
 

Dni Chryzantemowe w Mirosławicach

8.10.2015 w Mirosławicach w siedzibie Haubitz-Polska Sp. z o.o. odbyły się dni chryzantemowe firmy Złocień. Zaprezentowano 240 odmian w tym 60 nowości. Odbył się również wykład dotyczący nawożenia chryzantem.

Dni otwarte cieszyły się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy mogli bezpośrednio porozmawiać z właścicielką firmy Złocień i otrzymać fachowe doradztwo w zakresie produkcji chryzantem.

 
 

2014-08-29

 
 

Zieleń to Życie

Tegoroczna wystawa Zieleń to Życie przyciągnęła jak zwykle wielu producentów i miłośników roślin, była okazją do zaprezentowania nowych gatunków i odmian.

My pokazaliśmy odmiany róż i clematisów hodowli Poulsen Roser.  Pięć kolekcji róż, każda o innym przeznaczeniu.  Róże te rosną na własnym korzeniu, doskonale znoszą zimę, szybko się regenerują, obficie kwitną przez cały sezon dając kwiaty o intensywnym zapachu.

Clematisy od Poulsen Roser są odporne na uwiąd pędów, bardzo szybko rosną i dają kwiaty w ciągu całego sezonu.

Na naszym stoisku można było również podziwiać wiele różnokolorowych odmian hortensji.

To tylko bardzo mała część naszej oferty, dla zainteresowanych trawami, ziołami , bylinami i roślinami rabatowymi odsyłamy do naszego katalogu i służymy radą.

 
 

2013-09-17

 
 

Gazele Biznesu

Mamy przyjemność poinformować Państwa iż nasza Firma została wyróżniona w rankingu przeprowadzanym przez miesięcznik Puls Biznesu. Ze względu na stały, stabilny i dynamiczny rozwój firmy mamy zaszczyt zaliczać się do elitarnego klubu Gazel Biznesu. 


W związku z tym pragniemy podziękować naszym współpracownikom, partnerom biznesowym za ich wielkie zaangażowanie i ciężką pracę, która jest podstawą naszego sukcesu. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych klientów, którzy swoim zaufaniem i wieloletnią współpracą przyczynili się do przyznania nam tej prestiżowej nagrody.

 
 
© 2014 Haubitz Polska Sp. z o.o. Powered by TOTORU s.c. Haubitz-Polska Sp. z o.o. ul. Lotnicza 8A; 55-050 Mirosławice tel +48 71 3902043 fax +48 71 3902060 Polityka prywatności